כל מוסדות הלימוד בתחום: לימודי תעודה
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!
סמנו מוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר:
סמן
מיקום: סניפים: אשדוד וירושלים
מכללת ברק - הבית של הרפואה הטבעית מזמינה אתכם להתרשם ממגוון הקורסים ברפואה משלימה. מכללת ברק משמשת "בית" חם לבוגריה. הלימודים מתקיימים באוירה משפחתית . במכללת ברק מרצים מובילים בעלי ניסיון רב וכישרון ללמד
צור קשר
סמן
מיקום: בכל הארץ
תראו, אם מצב האנגלית שלכם אפילו טיפה מפריע לכם, מה הטעם לחכות עם זה? אם תתחילו ללמוד אנגלית עכשיו, בעוד חודשיים, אחרי קורס אנגלית לא ארוך אבל חכם במיוחד, כל זה יכול כבר להיות מאחוריכם ותוכלו לפטפט חופשי באנגלית, עד שכולם יתחננו שתסתמו רגע. לא עדיף?
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בכל הארץ!!
מכללה ללימודי נדל"ן משכנתאות ופיננסים, שיווק דיגיטלי, מסחר אלקטרוני ומכירות בואו ללמוד איתנו!
צור קשר
סמן
מכללת חשב לחשבונאות היא המכללה היחידה העוסקת אך ורק בקיום קורסי הנהלת חשבונות ומיסים, מעל 32 שנים. כל עסק, כל חברה, כל יזם זקוקים להנהלת חשבונות ולייעוץ בנושא המיסים. אלה מקצועות נדרשים ביותר, ומבוקשים מאוד ע"י המעסיקים.
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
היתרון המרכזי שלנו - כל כיתת לימוד מורכבת מ 12 תלמידים בלבד מה שמאפשר 100% יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד וחיוני כל כך לרמת ריכוז גבוהה.
צור קשר
סמן
מיקום: תל אביב
תמיד חלמתם להחזיק מיקרופון ולשדר משחקים ישר מהמגרש? להריח את הדשא ולדווח לצופים מה קורה? רוצים לכתוב בעיתון או באינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? הגעתם למקום הנכון! בואו נעשה דיל: אתם תביאו את הכישרון ואת הרעב להצליח, אנחנו נספק את הכלים המקצועיים ואת הקשרים! לקול הספורט שיתופי פעולה עם כלי התקשורת המובילים, מנהלי הקורס, עמית הורסקי ורותם ישראל, שולחים את המצטיינים לראיונות עבודה עם המלצה חמה ומשם הכל תלוי בהם. אז קדימה, בואו להרים את המסך!
צור קשר
סמן
מיקום: ראשון לציון
בול טרייד הינה חברה המנהלת את קהילת הקריפטו המצליחה בישראל, ומלווה מאות סוחרים בצעדיהם הראשונים בשוק הקריפטו. בין אם אתם רק מתחילים, או שכבר הספקתם להשתפשף וישבתם בשנת 2010 לאספרסו עם סטושי, כל אחד זקוק מידי פעם ליד מכוונת, לעצה נכונה ולנקודת מבט חיצונית בנוגע לאתגרים השונים מתוך אפיקי הרווח השונים בתחום.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: רמת גן וראשון לציון
איקא הדרכות הינו ביה"ס ארצי למקצועות הקואצ'ינג והייעוץ האסטרטגי, הפועל מזה 18 שנה. מאז הקמתה הכשירה החברה מעל ל-8000 בוגרים בתחומי האימון והייעוץ.
צור קשר
סמן
מיקום: רחובות,באר שבע, ירושלים, רעננה, רמת אפעל, חיפה
מכללת גישות פועלת במסגרת קבוצת גישות למצוינות שהוקמה ע"י ד"ר צבי ברק, מומחה לניהול ומדעי ההתנהגות. קבוצת גישות מובילה למעלה מ 30 שנה את התפיסה ששמה את האנשים במרכז: “האנשים עושים את ההבדל”. לימודי התעודה של מכללת גישות ילוו אתכם במיומנויות שתרכשו וישרתו אתכם בכל מעגלי החיים, עם למעלה מ 7000 בוגרים מובילים ומוערכים, הלימודים ב”מכללת גישות” הפכו כבר מזמן להצלחה בטוחה בתחומי ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים: ת"א, חיפה, נתניה, ירושלים, רחובות ובאר שבע
האקדמיה לפיננסים שמה לעצמה למטרה להעניק ידע פיננסי איכותי תוך הקפדה על יחס אישי ורמת שירות מקצועית בלתי מתפשרת.
צור קשר
סמן
מיקום: סניפים בכל הארץ!
מחסום הדיבור הוא מחסום קשה ביותר, וישראלים רבים מאבדים לגמרי את הביטחון ו"קופאים" בבואם לדבר אנגלית. המורים שלנו מומחים בלתת לכם את הביטחון הדרוש על מנת להגיע לשטף דיבור, אפילו ברמה הבסיסית ביותר. מערכת הברלינגטון תאפשר לכם לעשות עבודה ממוקדת על יכולות הדיבור וההגייה שלכם. בואו ללמוד איתנו ותתחילו לדבר.
צור קשר
:מלאו פרטיכם, ובתי העסק שסימנתם יחזרו אליכם
* מאשר/ת את תקנון האתר
מאשר/ת קבלת דיוור
שלח